Zaposleni

Vodstvo šole

Dr. Hugo Maučec

Dr. Hugo Maučec

direktor zavoda

info@zcm.si

Matej Zavec

Matej Zavec

v. d. ravnatelja

info@gs-beltinci.si

Učitelji

Andrej Sobočan

Andrej Sobočan

učitelj cimbal

andrej.sobocan@gs-beltinci.si

Dejan Raj

Dejan Raj

učitelj diatonične harmonike

 dejan.raj@gs-beltinci.si

Anja Koroša

Anja Koroša

učiteljica GU, NGL, GPR, PGV in zborovodkinja

 anjakorosa91@gmail.com

Mihaela Šmid

Mihaela Šmid

učiteljica flavte

 mihaela.zver@gs-beltinci.si

Dejan Prasl

Dejan Prasl

učitelj harmonike

 dejan.prasl@gs-beltinci.si

Nuša Titan

Nuša Titan

učiteljica violine

 nusatitan95@gmail.com

Boštjan Baša

Boštjan Baša

učitelj harmonike

 bostjan.basa@gs-beltinci.si

Aljaz Gyurica

Aljaz Gyurica

učitelj kitare

 aljaz.gyurica@gs-beltinci.si

Jure Rogina

Jure Rogina

učitelj klarineta in saksofona

 jure.rogina@gs-beltinci.si

Janja Belič

Janja Belič

učiteljica klavirja, korepetitorka

 janja.belic@gs-beltinci.si

Franja Gomboc

Franja Gomboc

učiteljica klavirja, korepetitorka

 franja.gomboc@gs-beltinci.si

Sara Casar

Sara Casar

učiteljica klavirja, korepetitorka

 sara.casa@gs-beltinci.si

Janez Čizmazija

Janez Čizmazija

učitelj kontrabasa

 janez.cizmazija@gs-beltinci.si

Damjan Kuzma

Damjan Kuzma

učitelj Nauka o glasbi

 damjan.kuzma@gs-beltinci.si

Mitja Medved

Mitja Medved

učitelj orgel, Nauka o glasbi, Solfeggia in vodja ŠCG

 mitja.medved@gs-beltinci.si

Henrik Šimunković

Henrik Šimunković

učitelj petja

 henrik.simunkovic@gs-beltinci.si

Denis Dimitrić

Denis Dimitrić

učitelj tolkal

 denis.dimitric@gs-beltinci.si

Bojan Bezjak

Bojan Bezjak

učitelj trobil

 bojan.bezjak@gs-beltinci.si

Nikolaj Zver

Nikolaj Zver

učitelj harmonike

 nikolajzver@gmail.com

Administrativno – tehnično službe


Kristina Šiftar

Kristina Šiftar

Tajnica VIZ

tajnistvo@gs-beltinci.si

Marjan Jerebic

Marjan Jerebic

hišnik in čistilec

marjan.jerebic@gs-beltinci.si

Janja Gelt

Janja Gelt

Čistilka

janja.gelt@gmail.com

Glasbena šola Beltinci

Mladinska ulica 4
9231 Beltinci

Tajništvo, računovodstvo:
Tel.: 02/542 31 32
E-naslov: tajnistvo@gs-beltinci. si

Ravnatelj:
Tel.: 02/542 31 22
GSM: +386 41 937 808
E-naslov: info@gs-beltinci.si

O glasbeni šoli

Nekega jutra je župnik prišel z idejo: "Naredimo glasbeno šolo!" Ideja je zelo hitro dozorela in v nekaj tednih je nastal okvirni program, ki je vseboval vse elemente javnoveljavnega programa Glasba. Z Božjo pomočjo je leta 2008 iz Župnijskega doma, iz glasbenih učilnic zazvenela nežna glasba prvih učencev.

 

Iskanje